www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 973421
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt  különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
Junior Oracle fejlesztő (KF15-75)

Feladatok:
A kiválasztott jelölt részt vesz ügyfelünk Oracle és Java alapú rendszereinek tervezésében, üzemeltetésében, valamint az ezzel kapcsolatos konzultációs tevékenységekben. Pályakezdők, frissen végzettek jelentkezését is várjuk.

Szakmai követelmények:
  • Operációs rendszer ismeretek: Windows, Unix
  • Programozási nyelv: Oracle SQL - PL/SQL programozás
  • Oracle adatbázis ismeretek

Előny
  • Tesztelési gyakorlat
  • Adatbázis üzemeltetési ismeretek
  • Java komponensek, szolgáltatások ismerete
  • Angol írott és beszélt nyelv ismerete
  • Motiváció új banki rendszerek megismerése iránt

Kezdés: azonnal
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: munkaviszony
Munkavégzés helye: Budapest

Küldje el angol nyelvű önéletrajzát vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: +36.1.789.7416

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió