www.cvonline.hu

Junior Oracle adatbázis rendszergazda

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1024488
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Oracle adatbázisok kialakítása, felügyelete és karbantartása

Feladatkör, felelősségek:

•Oracle adatbázisok kialakítása, felügyelete és karbantartása

•Adatbázisok létrehozása, adatbázis-másolatok készítése

•Rendszeres mentések beállítása, eseti visszaállítások elvégzése

•Az adatbázisokhoz kapcsolódó jogosultságok beállítása

•Az adatbázisok működésének és teljesítményének folyamatos felügyelete, a felmerülő problémák kezelése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•Oracle DBA tapasztalat Oracle 11g és/vagy Oracle 12c környezetben

•SQL és PL/SQL nyelv ismerete

•Felsőfokú informatikai végzettség

•Jó kommunikációs képesség

•Precizitás, rendszerezési képesség

•Proaktív, kezdeményező személyiség

•Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

•Banki környezetben szerzett tapasztalat

•Tapasztalat egyéb Oracle termékekkel (OID/OUD, WebLogic, Forms and Reports, BI)

•OCx minősítések megléte

A megbízó cég profilja:

Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb,leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit kínálunk:

•Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

•Versenyképes juttatási csomag

•Fiatalos csapat

•Kellemes munkakörnyezet

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió