www.cvonline.hu

Junior online marketing (TV-5399)

  • A hirdetés 1026 napja lejárt

Pozíció részletezése

Hazánk vezető informatikai felnőttoktatási intézményéhez keresünk Junior online marketing munkatársat

Feladatok:

- Weboldal tartalomkezelése: angol nyelvű képzések, valamint az azokkal kapcsolatos információk felvitele
- Hírlevelek tartalmának összeállítása, kiküldése, fel- és leiratkozók kezelése, statisztika készítése
- Tanfolyami tematika összeállítása-oktatókkal való egyeztetés
- Online marketing és közösségi média kampányok tervezése, reklámszövegek írása, nyereményjátékok kezelése
- Közösségi média csatornák kezelése

Az pozícióhoz tartozó elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Releváns szakmai tapasztalat;/ Pályakezdők jelentkezését is várjuk
- Aktív, magabiztos/ felsőfokú angol nyelvismeret
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Magas fokú önállóság, proaktivitás és kreativitás
- Elkötelezett és lelkiismeretes munkavégzés
- Jó szervező készség
- Közösségi média csatornák ismerete: Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Pinterest, Instagram, Google

Amit kínálunk:

Saját ötletek megvalósításának lehetősége
Stabil cégháttér, fiatalos, jó hangulatú csapat
Hosszú távú munkalehetőség
Felelősségteljes, komplex munkakör

Amennyiben érdeklődne a pozícióval kapcsolatban, kérjük küldje el word formátumú angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő