www.cvonline.hu

Junior online marketing munkatárs

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 1118421

Európa 12 országában jelenlévő multinacionális szolgáltató partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Weblapra felkerülő frissítések feltöltése: szöveges tartalmak, képek, promóciók
  • A honlapon található hibák javítása, kezelése
  • E-mail sablonok helyi változatainak elkészítése és feltöltése a hírlevél küldő szoftverbe
  • Email sablonok tesztelése és az e-mailek ütemezés szerinti kiküldése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Részvétel a heti megbeszéléseken, egyeztetéseken

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás
  • Érdeklődés az online marketing terület iránt
  • Tanulási hajlandóság, affinitás az online rendszerek kezeléséhez
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia tűrés

Juttatások:
  • Nemzetközi, dinamikus csapat és háttértámogatás
  • Multinacionális környezet, stabil vállalati háttér
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Részvétel nemzetközi projektekben

Előnyök:
  • CMS rendszerek használatában szerzett tapasztalat
  • XML, CSS és HTML ismeretek
  • Képszerkesztők használatában szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődést, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címünkre

Munkavégzés helye:
  • Budapest