www.cvonline.hu
Junior online marketing gyakornok (Referenciaszám: PJ4771)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1069712
lejárt

Budapesti, IV. kerületi partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:
Junior online marketing gyakornok

Feladatok:
- Részvétel különböző marketing projektekben
- Kampányok menedzselése
- Részvétel külföldi projektekben

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti minimum 30 óra vállalása, hosszú távon (heti 1-2 napon otthonról is végezhető a munka)
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
- Analitikus készség, önállóság

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.