www.cvonline.hu

Junior .NET webfejlesztő

  • A hirdetés 356 napja lejárt

B03jn.NET

Megbízónk nemzetközi partnerkapcsolattal rendelkező szoftverfejlesztő vállalat, elsődlegesen egyedi szoftverfejlesztés területén kínálnak átfogó megoldásokat. Csapatukat lelkes, a .NET technológia iránt elkötelezett juniorokkal szeretnék bővíteni.

Feladatok:

  • C#/.NET alkalmazásfejlesztés
  • Adatbázis tervezés, fejlesztés
  • Projekteknek megfelelő technológiák használata
  • Fejlesztési dokumentációk készítése
  • Hibák keresése és javítása

Elvárások:

  • ASP.NET ismeret
  • MS SQL ismeret
  • Relációs adatbázis kezelés
  • Visual Studio .NET használata
  • OO programozás
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Angol nyelvismeret

Előny:

  • SharePoint ismeret
  • jQuery, ExtJS ismeret
  • WPF, WCF ismeret
  • Windows platform ismeret

Munkavégzés helye: Budapest

Amit a cég kínál:

  • Változatos projektek – ügyfeleik profiljai között a dohányipartól a vadvédelmen át a légi forgalomig szinte minden megtalálható – projektek között átjárhatóság biztosított!
  • Szakmai kihívások, friss technológiák, megoldásaik szinte minden esetben a piacon lévő legfrissebb stabil technológiákkal valósítják meg, így naprakész és sokoldalú tudás megszerzésére van lehetőség
  • Fejlődési lehetőség - vezető fejlesztők és tapasztaltabb kollégák folyamatos mentorálasa hozzájárul a szakmai tudás bővítéséhez
  • MCPD vizsgák biztosítása – minden munkatársnak ingyenesen biztosítja a cég a lehetőséget, hogy Microsoft képzéseken és vizsgákon vehessen részt
  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel, karrier építés lehetősége
  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok
  • Rekreáció – pihenősarok babzsákokkal, csocsóasztalokkal, és Guitar Hero-val

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol