www.cvonline.hu

Junior .NET webfejlesztő

  • A hirdetés 511 napja lejárt

Feladatok

  • C#/.NET alkalmazásfejlesztés

  • Adatbázis tervezés, fejlesztés

  • Projekteknek megfelelő technológiák használata

  • Fejlesztési dokumentációk készítése

  • Hibák keresése és javítása

Elvárások

  • ASP.NET ismeret

  • MS SQL ismeret

  • Relációs adatbázis kezelés

  • Visual Studio .NET használata

  • OO programozás

  • Strukturált gondolkodásmód

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

  • Angol nyelvismeret

Előny

  • SharePoint ismeret

  • jQuery, ExtJS ismeret

  • WPF, WCF ismeret

  • Windows platform ismeret

Egyéb információ

  • Változatos projektek – ügyfeleik profiljai között a dohányipartól a vadvédelmen át a légi forgalomig szinte minden megtalálható – projektek között átjárhatóság biztosított!

  • Szakmai kihívások, friss technológiák, megoldásaik szinte minden esetben a piacon lévő legfrissebb stabil technológiákkal valósítják meg, így naprakész és sokoldalú tudás megszerzésére van lehetőség

  • Fejlődési lehetőség – vezető fejlesztők és tapasztaltabb kollégák folyamatos mentorálasa hozzájárul a szakmai tudás bővítéséhez

  • MCPD vizsgák biztosítása – minden munkatársnak ingyenesen biztosítja a cég a lehetőséget, hogy Microsoft képzéseken és vizsgákon vehessen részt

  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel, karrier építés lehetősége

  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok

  • Rekreáció – pihenősarok babzsákokkal, csocsóasztalokkal, és Guitar Hero-val

Elvárás

Mindestausbildung:
kfm. Ausbildung,
Englischkenntnisse,
Zahlenverständnis
gute EDV Kenntnisse
Speditionskenntnisse von Vorteil

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő -
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő