www.cvonline.hu

Junior .Net fejlesztő

  • A hirdetés 826 napja lejárt

Közismert, sikeres portálok fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk Budapest belvárosi irodájába keresünk pár éves szakmai tapasztalattal és szervezői készséggel rendelkező

.Net fejlesztő

munkatársat egy most induló redszerfejlesztési projekt optimalizálására.

Feladatok:

  • Belső kommunikáció, belső ügyfelek kiszolgálása,
  • munkaszervezés, a porgamozási feladatok tervezése és ütemezése,
  • részvétel a fejlesztési feladaotkban,
  • munkavégzés optimalizálása.

Elvárások:

  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • .Net programozási nyelv magabiztos ismerete,
  • más szoftverfejlesztési ismeretek (elsősorban HTML5/CSS, JavaScript, de minden más programozási nyelv ismerete is előny jelent),
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • felsőfokú végzettség.

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol