www.cvonline.hu

Junior .NET fejlesztő

  • A hirdetés 24 napja lejárt

Feladatok

  • .NET 3.5 és legújabb Framework-ön való fejlesztés (C #, ASP.NET, ADO.NET)

  • A Microsoft Visual Studio fejlesztési környezet támogatása

  • IIS / Hosting környezetben való munka

  • Web Services

  • T-SQL nyelv fejlesztése

  • Tárolt eljárások programozása

  • Fejlesztési lehetőség AJAX, JQuery, HTML 5 és a webes feladatokban

Elvárások

  • Legalább 3+ év .NET C # környezetben szerzett tapasztalat

  • Aktív angol nyelvtudás

  • Felső fokú végezettség

  • Erős front-end fejlesztési tapasztalat ASP.NET területen (C#, VB.NET, HTML, JavaScript, CSS, Responsive Design, stb.)

  • SQL Server Management ismerete

  • A RESTful architektúrák és Web Servicek megértése

  • Erős objektum orientált hozzáállás, és tervezési tapasztalat

  • Felsőfokú, IT területen szerzett végzettség

  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás

Egyéb információ

  • Változatos projektekben való részvétel, különféle szakmai területek megismerése, szerteágazó szakmai tudás megszerzésének lehetősége, folyamatos tréningek, innovatív környezet

  • Stabil vállalat

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika