www.cvonline.hu

Junior műszakvezető helyettes (Északnyugat-Magyarország)

  • A hirdetés 853 napja lejárt

Északnyugat-Magyarországon tevékenykedő multinacionális élelmiszeripari megbízó Partnerünk részére keresünk lendületes, fiatal, diplomás kollégát Junior műszakvezető helyettes pozícióba, aki látja magában a lehetőséget egy későbbi műszakvezetői pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • Napi operatív feladatok és műszakok, közvetlen beosztottak irányítása a műszakvezető alatt
  • A termelés folyamatainak folyamatos optimalizálása, fejlesztési javaslatok tétele
  • Termelés állandó nyomon követése, felmerülő problémák esetén a lemaradások csökkentése
  • Az átállások és a hozzá tartozó feladatok átfutási idejének folyamatos csökkentése
  • Munkautasítások és balesetvédelmi utasítások szigorú betartatása a kollégákkal
  • A munkafolyamatok és a termelési dolgozók folyamatos fejlesztésében való részvétel
  • Munkakörnyezet alakítása és állagmegóvása
  • Szoros együttműködés a termeléstervezéssel és gyártás-előkészítéssel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, gépészmérnök, élelmiszeripari mérnökök előnyben
  • Minimum 1-2 éves, tapasztalat, előzetes csoportvezetői tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Angol, vagy német nyelvismeret
  • Vezetői ambíciók
  • Precíz, önálló, pontos munkavégzés
  • Határozottság, jó konfliktuskezelési képesség
  • Sikerorientált, pozitív, felelősségteljes személyiség
  • Elemzőképesség, komplex gondolkodásmód, jó problémamegoldó képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük megjelölni a pozíció megnevezését!