www.cvonline.hu

Junior műszaki rajzoló

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 903485

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A kutatási-fejlesztési osztály számára szükséges műszaki rajzok megtervezése és megrajzolása számítógépes programmal (2D és 3D)
  • A dokumentációk kezelése
  • A termékfejlesztés és a karbantartás támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök diploma előny)
  • CAD programok ismerete (AutoCAD, ProE/Creo)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Proaktivitás, nyitottság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése címre!