www.cvonline.hu

Junior műszaki projektmenedzsert keresünk!

Hozzáadva: 2017.05.26.
Hirdetés azonosító: 1022720

Folyamatosan fejlődő vállalat műszaki osztályára
Feladatok:

  • Műszaki igazgató munkájának teljes körű támogatása
  • Beruházási és energetikai sztenderdek előkészítése, frissítése
  • Szakági tervezőkkel való kapcsolattartás
  • Kivitelezések tervezése
  • Vállalati műszaki dokumentumok, engedélyek, elszámolások kezelése, nyilvántartása

Elvárások:
  • Folyamatban lévő nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony építészmérnök szakon
  • Heti 30-40 óra vállalása
  • Diploma megszerzésének legkésőbbi időpontja 2016. nyár vagy 2017. január
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Egyetemi oktatótól származó ajánlás és referencia
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Juttatási csomag

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség, hallgatói jogviszony megszűnését követően van lehetőség a felnőtt munkaerőként történő folytatásra
  • Lehetőség releváns szakmai tapasztalatok megszerzésére
  • Karrierlehetőség

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el önéletrajzod ,JMPR-00 kóddal, mellé csatolva bérigényed és oktatódtól származó referenciád!