www.cvonline.hu

Junior műszaki koordinátor

  • A hirdetés 537 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

A Telenor Ház üzemeltetési feladatainak ellátásához kapcsolódóan keresünk szakembert az alábbi pozícióba.

Feladatok:

  • Telenor Real Estate-tel és a bérlőkkel való közvetlen kapcsolattartás
  • Napi szintű műszaki igények lebonyolításának koordinálása, felügyelete
  • Rendszeres bejárásokon való részvétel
  • Energia- és közműfogyasztásra vonatkozó adatok kezelése, elemzése
  • Real Estate Management System kezelése
  • Building Management System kezelése
  • Állóeszköz leltár kezelése
  • Kivitelezési munkák felügyelete

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki (lehetőleg gépész) végzettség
  • maximum 1-2 éves, műszaki területen szerzett munkatapasztalat
  • alapfokú angolnyelv-tudás
  • MS Office alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete
  • AutoCAD készségszintű ismerete
  • ELŐNY: épületüzemeltetésben szerzett jártasság

Amit kínálunk:

  • nemzetközi munkakörnyezet,
  • piacképes bérezés

Munkavégzés helye: Törökbálint

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol