www.cvonline.hu
Junior munkavédelmi mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.04.03.
Jelentkezési határidő: 2016.04.09.
Hirdetés azonosító: 829866
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Autóipari gyártás területén kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező Fejér megyei székhelyű megbízónk számára keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

A leendő kolléga feladatai lesznek:
- Munkavédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése,
- munkavédelmi tréning anyagok összeállítása,
- emelőgépek vizsgálatainak megszervezése,
- az üzemben használt gépek előzetes- és időszakos vizsgálatainak előkészítése,
- időszakos zaj- és fénymérés,
- folyamatos ellenőrzés a vállalat összes üzemében.

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Követelmények
- Felsőfokú végzettség + középfokú munkavédelmi képesítés vagy Felsőfokú munkavédelmi végzettség,
- 2-3 éves munkavédelmi területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
- legalább középfokú AKTÍV angol nyelvtudás szóban és írásban,
- határozottság, önállóság.

Amit a cég kínál:
- Fiatalos csapat,
- multinacionális környezet,
- versenyképes fizetés és juttatási csomag,
- utazási támogatás,
- költözni hajlandó pályázóknak albérleti támogatás vagy a cég saját lakóparkjában való lakhatás.