www.cvonline.hu

Junior munkavédelmi koordinátor

  • A hirdetés 598 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Munkavédelmi szaktevékenység ellátásában való részvétel;
  • EHS oktatások készítése és megtartása;
  • Az EHS vállalati ellenőrzéseiben való közreműködés és az ellenőrzések során feltárt hiányosságok megszüntetésére hozott intézkedések végrehajtása;
  • Belső és külső munkavédelmi auditokra való felkészülés és részvétel;
  • Kémiai biztonsághoz tartozó jogszabályok változásainak nyomon követése, kapcsolódó engedélyek ellenőrzése;
  • Kémiai (munkavédelmi) kockázatértékelés végrehajtása;
  • Alapanyag bevezetés folyamatának támogatása;
  • Ipari higiénia (Industrial Hygiene) nyomon követése;
  • Veszély kommunikáció;
  • Hatóságokkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás (elsősegélynyújtó képzések szervezése, orvosi vizsgálatokkal kapcsolatos ügyintézés, stb.).

Elvárás:

  • Műszaki végzettség: munkavédelmi technikus, munkavédelmi szakmérnök;
  • Gyártási területen szerzett 1-2 éves tapasztalat (akár tanácsadói oldalon szerzett tapasztalat is);
  • Munkavédelmi ismeretek (elméleti vagy gyakorlati ismeretek);
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás;
  • Erős felhasználói szintű MS Excel tudás;
  • Önálló, jól szervezett munkavégzés;
  • Belülről motivált, dinamikus személyiség;
  • Kiváló konfliktuskezelési készségek;
  • Határidők betartására való képesség.

Előny:

  • Környezetvédelmi- vagy vegyész (mérnök/mérnökasszisztens/technikusi) képesítés;
  • Tűzvédelmi technikusi végzettség;
  • Emelőgép ügyintézői végzettség;
  • Vezetői potenciál és ambíciók.

Amit ajánlunk:

  • Fejlődési és karrierlehetőségek egy multinacionális vállalaton belül;
  • Nemzetközi munkakörnyezet;
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol