www.cvonline.hu

Junior munkavédelmi és környezetvédelmi koordinátor

  • A hirdetés 566 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató vállalat számára keresünk szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Kapcsolattartás a külső munka-, tűz- és környezetvédelmi szolgáltatásokat nyújtó szolgáltató vállalattal;
A gyáron belüli EHS feladatok összefogása;
Munkabalesetek kivizsgálása, riportálása;
EHS oktatások megtartása a dolgozók számára;
Rendszeres auditálás a termelési területeken;
Kapcsolattartás szakhatóságokkal;
Riportálás a külföldi EHS manager részére.

Követelmények:

Releváns végzettség (pl. környezetmérnöki vagy munkavédelmi mérnöki)
Angol vagy német nyelvtudás
Junior v. akár pályakezdő mérnökök jelentkezését várjuk

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye - Tatabánya régió

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Tanulási, fejlődési lehetőség (külföldi betanulás)
Versenyképes bérezés
Béren kívüli juttatások
Bejárás támogatása

Helyek Tata
Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség