www.cvonline.hu

JUNIOR MUNKAFELVEVŐ

  • A hirdetés 454 napja lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását ill. teljeskörű szervizelését.
Vállalatunk hat regionális képviseletével közel 500 munkatársat foglalkoztat és ezáltal a legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.
Cégünk a legmodernebb technikai felszereltségével és szolgáltatásaival korlátlan mobilitást garantál a személygépkocsi és haszongépjármű területen.

A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

Budapest XI. kerületi telephelyünkre személyautó szervizbe munkatársat keresünk

JUNIOR MUNKAFELVEVŐ/MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

munkakörbe

 Fő feladatok

  • javításra jelentkező gépjárművek előjegyzésbe vétele
  • munkafelvevők támogatása
  • ügyfelekkel kapcsolattartás, ügyfél tájékoztatás, telefonos ügyfélkezelés
  • kisebb műszaki információk megadása

Amit elvárunk:

  • műszaki irányú középfokú szakképesítés (autószerelő, autóvillamossági szerelő, gépjármű mechatronikus)
  • autószerelésben, autóalkatrészben való jártasság, vagy munkafelvevői területen szerzett tapasztalat.
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • garanciális ügyek kezelésében szerzett tapasztalat
  • szerviz munkafelvételben jártasság

Ideális jelöltünk:

  • precíz, felelősségteljes
  • feddhetetlen és megbízható
  • ügyfélorientált, kultúrált, pozitív beállítottságú csapatjátékos

Amit nyújtunk:

  • korrekt, bejelentett fizetés
  • vonzó béren kívüli juttatások
  • eredményfüggő éves prémium
  • nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely
  • kiváló munkakörülmények

Jelentkezés fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel e-mailen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő