www.cvonline.hu

Junior mobilfejlesztő (Android vagy iOS)

  • A hirdetés 953 napja lejárt
Partnercégünk informatika és telekommunikáció területén működő tanácsadó és fejlesztő cég. Budapesten és Pécsett található irodájuk. Megnövekedett üzleti igények miatt csapatukat junior mobilfejlesztővel kívánják bővíteni.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

Feladatok:

  • Különböző projektekben való részvétel, alkalmazások fejlesztése iOS és/vagy Android platformra,
  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, optimalizálása
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése, tesztelés

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

  • Pályakezdő illetve junior jelöltek jelentkezését várjuk, akiknek van már Android/iOS tapasztalatuk
  • Java vagy Objetive C ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Főiskolai/egyetemi műszaki végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok (elvárás, hogy az iskola mellett tudjon teljes munkaidőben dolgozni)
  • Fejlődni akarás, szakmai elhivatottság

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye:
    • Budapest, 7. kerület vagy
    • Pécs
  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidő
  • Változatos projektek, ügyfelek különböző üzletágakból

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B18Jmf

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika