www.cvonline.hu
Junior minőségügyi mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron
Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1078783
lejárt

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevőkkel/beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Reklamációk kezelése, koordinálása
  • A belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása
  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése
  • Látogatások/auditok megszervezése és lebonyolítása
  • Jelentések, statisztikák készítése/követése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 6 hónapos szakmai tapasztalat minőségügyi területen, vagy a minőségbiztosítási folyamatok, eljárások, eszközök ismerete
  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Rugalmas személyiség, aki nyitott a kihívásokra, szakmai fejlődésre

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai idegen nyelv fejlesztése multinacionális környezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.