www.cvonline.hu

Junior Minőségügyi Mérnök (Méréstechnika)

           Legyünk együtt sikeresek!

                  Multinacionális gyártó Partnerünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A labor technikusok szakmai támogatása;
Mérőprogramok írása (Zeiss, Mahr, Mitutoyo stb.);
Első mintavizsgálatok során a kiadott rajz alapján termékek vizsgálata, az eredmények kiértékelése;
Mérések alapján a technikusokkal egyeztetve döntés a vizsgált darabok megfelelőségéről, javításáról vagy selejtezésről;
Részvétel a beszállítók kiválasztási folyamatában;
Együttműködés a gyártással és a minőségügyi mérnökökkel;
Mérőeszközök kalibrálása és a kalibrálás eredményeinek dokumentálása;
Részvétel a mérésekkel, minőséggel kapcsolatos problémák megoldásában.

Követelmények:

Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
Releváns, méréstechnika területen szerzett legalább 0,5-1 év szakmai tapasztalat
Angol nyelvtudás

Előny:

Mérőprogramok ismerete (Zeiss, Mahr, Mitutoyo)

Munkavégzés helye:

Tatabánya, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cégcsoport
Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek nemzetközi környezetben
Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
Csapatmunka egy lendületes, fiatalos közösségben

Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Győr, Székesfehérvár, Tatabánya
Egyéb hasonló állások Önnek
Mintagyártási koordinátor (Referenciaszám: PJ4822)

Pannonjob Kft.

Székesfehérvári lemezalakítással, mechanikai s...

Elektromos karbantartó - Komárom környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladata l...
Komárom-Esztergom

Anyagelőkészítő - Győr

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladata: ...
Győr-Moson-Sopron