www.cvonline.hu

JUNIOR MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.11.
Hirdetés azonosító: 1110170

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító, speciális termékcsoportjában a világ autóipari beszállítóinak élvonalába tartozik. A vállalat az elmúlt években dinamikusan fejlődött a gyártási program jelenleg is új nagy presztízsű projektekkel bővül. Számára keresünk tapasztalt és elkötelezett mérnök munkatársat az

Feladatok

  • A termelőterületek minőségügyi támogatása
  • A termelési folyamatok és dokumentálásuk felügyelete
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata, javítása
  • Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete
  • Műszaki változtatások nyomon követése
  • A jelenlegi és az új modellekkel kapcsolatos változások menedzselése
  • Minőségügyi mutatók, reklamációk, költségek nyilvántartása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-2 év minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

Előnyt jelent

  • Autóipari minőségbiztosítási ismeretek és tapasztalat
  • Autóipari minőségirányítási szabvány ismeret (ISO/TS 16949)
  • Fém-megmunkálási ismeretek (CNC)

Amit megbízónk nyújt

  • Szakmai fejlődés magas biztonsági fokú termékek minőségbiztosítása területén
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Munkatársaink szakmai és személyes fejlődésének támogatása

A munkavégzés helye

Cegléd-Szolnok térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: JUNIOR MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK, Cegléd-Szolnok térsége

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország