www.cvonline.hu

Junior/ Mid-level Java Fejlesztő- Cloud & BigData Projekt

  • A hirdetés 356 napja lejárt

Junior/ Mid-level Java Fejlesztő- Cloud&BigData Projekt

B36B36

Magyarország vezető szoftverháza keres világszínvonalú fejlesztési projektekre, fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatukba új kollégákat.

Job Description:

  • Magyarország "legtrendibb" Java projektjében való részvétel
  • részvétel szakmai tréningeken, modern szoftverfejlesztési technológiák, módszertanok elsajátítása, keretrendszerek megismerése
  • termékkód fejlesztése Java nyelven Spring keretrendszerben
  • tesztkód-fejlesztés, test-driven development
  • kód alapos dokumentálása idegen nyelven
  • scrum csapatban való munkavégzés

Preferred Skills:

Elvárások:

  • min. 0,5 év Java EE fejlesztésben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • SPRING Framework ismerete
  • Agile fejlesztési módszertan(ok) és Test Driven Development ismerete, arra való hajlandóság, nyitottság
  • középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • CloudFoundry
  • MicroServices
  • Apache Hadoop (HDFS, MapReduce)
  • RabbitMQ
  • Gradle (build processes)
  • JavaScript, REST, SOAP
  • HAWQ, GemFire, Redis, PostgresSQL
  • Extreme Programming / Pair Programming

Amit a cég kínál:

  • Dinamikus érdekes feladatok
  • Külföldi projektekben való részvétel lehetősége
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kerékpárosbarát munkahely
  • Rugalmas munkarend

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol