www.cvonline.hu

Junior Mérnök

  • A hirdetés 937 napja lejárt

Jelenlegi megbízónk a hazai jelöléstechnikai piac egyik vezető és meghatározó szereplője számára keresünk

pozícióba olyan szakembert, akinek a legfontosabb feladatai lesznek:

  • Egyedi géptervezési és gyártási projektekben való tervezési rész vagy önálló munka
  • Projektek előkészítése, menedzsmentje, nyomon követése a legszigorúbb mai elvárások szerint
  • Kapcsolattartás a hazai és nemzetközi vevőkkel és beszállítókkal
  • Projektdokumentációk készítése és karbantartása, „document tracking” és „audit trail” ismerete
  • Ügyfélprojektek koordinálása árajánlat készítéstől a gyártásig
  • Projekt időterv elkészítése
  • Projekt feladatainak koordinálása más osztályokkal együttműködve
  • Felelős a projekt költségvetéséért és a termék áralakulásáért
  • Projekteken belüli szervezés és prezentálás

A legfontosabb elvárások a jelentkezővel szemben:

  • Villamos- vagy Gépészmérnök végzettség (Projekt vagy Minőség szakirány előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Csapatszellem, határozott, magabiztos személyiség
  • Rátermett, határozott fellépés
  • Felhasználói szintű egyéb számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervezőképesség

Előnyt jelent:

  • Néhány éves ipari termékfejlesztési és projektvezetési tapasztalat
  • Solid Works program professzionális használata

Amit ezzel szemben nyújt a cég:

  • vonzó anyagi feltételek
  • szakmai tréningek, továbbképzések
  • stabil, folyamatosan fejlődő munkahely és
  • szakmai előrelépési lehetőség

A munkavégzés helye: Iváncsa

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy megfelel az elvárásoknak, akkor Szemán Zoltán várja magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő