www.cvonline.hu

Junior mérnök

  • A hirdetés 870 napja lejárt
Pályakezdő, friss diplomás mérnökök figyelem! Az alábbi pozícióba keresünk lelkes munkaerőt:

német és/vagy angol nyelvtudással

Főbb feladatok, munkák:

  • Az előírt biztonsági követelmények és etikai standardok betartásának biztosítása;
  • A folyamatmérnökök által biztosított napi információk felülvizsgálata;
  • A gyártási folyamat paramétereinek ellenőrzése;
  • Járművek és folyamat berendezések rendszeres ellenőrzése;
  • Kommunikációs kapcsolatok / látogatások kidolgozása és megvalósítása a vizsgálati területtel;
  • Rendszeres teljesítmény-visszacsatolás az operátorok felé;
  • Sortesztek szervezése;
  • Folyamatellenőrzések végzése a lehetséges minőségi javítások és költségmegtakarítási lehetőségek felkutatása érdekében;
  • Német vagy angol nyelv napi szintű, munkanyelvként való használata.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki területen szerzett BSC vagy MSC végzettség;
  • Magabiztos, aktív német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban - az állásinterjúk is idegen nyelven kerülnek lebonyolításra;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség;
  • Mobilitás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóipari ismeretek;
  • Vegyészmérnök végzettség;
  • Mindkét idegen nyelv (német és angol) ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú fejlődési és karrierlehetőség;
  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol