www.cvonline.hu
Junior mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Heves, Heves
Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2017.08.14.
Hirdetés azonosító: 1173616
lejárt

Multinacionális, folyamatosan bővülő amerikai partnercégünk számára keresünk mérnököket az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • termelést támogató mérnöki munkavégzés
  • folyamatfejlesztési akciótervek kidolgozása
  • LEAN szemléletmód követése
  • folyamatos kapcsolattartás a külföldi partnerekkel, munkatársakkal
  • dokumentációk, prezentációk készítése
  • folyamatoptimalizáció

Elvárások:

  • befejezett mérnök végzettség ( gépész, folyamat, minőségbiztosítási, villamos, mechatronika, anyagmérnök)
  • angol tárgyalóképes aktív nyelvtudás szóban és írásban is egyaránt
  • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk
  • maximum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • magabiztos, határozott fellépés
  • PLC, fröccsöntési, LEAN  tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • cafetéria
  • kiemelkedő juttatási csomag
  • családi rendezvények
  • egészségmegőrző programok
  • céges buszjáratok
  • bejárás támogatása
  • lakhatási támogatás
  • külföldi kiküldetések, tréningek
  • folyamatos szakmai kihívások
  • pezsgő, multinacionális munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.