www.cvonline.hu

Junior Mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.03.15.
Hirdetés azonosító: 1010455

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk Magyarország egyik legnagyobb hazai érdekeltségű informatikai és kommunikációtechnológiai vállalata. Számukra keresünk Junior Mérnök kollégát hosszú távra, jó előrelépési lehetőségekkel.

Feladatok:

Feladatok:

-A szakmai mentorral való együttműködés a napi szintű mérnöki feladatokban
-Önképzés és szakmai fejlődés, tanulás
-Szakmai orientáció kialakítása 1-2 hónapon belül
-Hosszú távon orientáció szerinti szakmai fejlődés

Meglévő technológiai ismeretek vagy érdeklődés szerint több terület is nyitott a szakmai orientáció keretében:
-Microsoft alap infrastruktúra megoldások
-Microsoft felhő megoldások
-Microsoft felügyeleti és monitoring támogató alkalmazások
-Microsoft SQL adatbázis
-HP infrastrukturális megoldások
-HP felhőmegoldások
-Hálózati és Tűzfal megoldások

Elvárások:

Elvárások:

-Megoldásközpontú gondolkodásmód
-Szakmai elkötelezettség az önképzésre, fejlődésre
-Csapatjátékos, de önálló munkavégzésre is képes
-Szakmai angol nyelvtudás
-Felsőfokú végzettség vagy annak megszerzése folyamatban (informatikai vagy villamosmérnöki végzettség)

Amit kínálunk:

-Piacképes fizetés
-Hosszú távú szakmai karrierpálya, fejlődési lehetőség
-Képzések támogatása

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a