www.cvonline.hu

Junior Mérnök -SZOLNOK

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.10.08.
Hirdetés azonosító: 843784
lejárt

Szolnoki termelővállalat megbízásából keresünk

JUNIOR MÉRNÖK

munkakörbe munkatársat.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív,angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Legalább fél év szakmai gyakorlat gyártó/termelő környezetben
  • Számítógépes tervezőprogram ismerete
  • Folyamatszemlélet
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek

Feladatok:

  • Gyártás, termelés folyamatainak támogatása
  • Tervrajzok készítése illetve módosítása
  • Gyártási dokumentációk folyamatos aktualizálása
  • Egyéb ad-hoc szakmai jellegű feladatok

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu