www.cvonline.hu

JUNIOR MÉRNÖK (6824)

  • A hirdetés 915 napja lejárt

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség;
•Fogékonyság a gépészet irányába;
•Munkájára igényes hozzáállás;
•Képes legyen önálló munkavégzésre, kreatív gondolkodásra, tervezésre.

Előny:
•gépészmérnök végzettség, composit szakirány;
•Kommunikációképes angol vagy német nyelvismeret.

Megbízónk profilja:
Composit profilok gyártása. Partnerünk német tulajdonú cég, amely egész Európában forgalmazza termékeit.

Feladatok:
•Meglévő gépek, eszközök fejlesztése
•Tervezés, kivitelezés elősegítése

Juttatások:
•Megegyezés szerint
•Költségtérítés
•Albérlet-támogatás

Munkavégzés helye:
•Nagykanizsa

•Fényképes önéletrajzokat, 2015. január 14.-ig a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Zala
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő