www.cvonline.hu

JUNIOR MÉRNÖK (6338)

  • A hirdetés 884 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Junior Mérnök

Elvárások:
•Befejezett mérnöki tanulmányok (műszaki / telekommunikáció / IT)
•Erős középszintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
•Műszaki rajz olvasása, értelmezése
•MS Office (Word, Excel, Access) ismerete
•Műszaki beállítottság
•Rendszerszemlélet

Feladatok:
•A vállalat alkatrészekre vonatkozó adatbázisának fenntartása
•Tervezők támogatása a tervrajzok, egyéb dokumentációk pontos kezelésével
•Beszerzéssel, raktárakkal történő kapcsolattartás,
•Együttműködés a részletes alkatrész-listák létrehozásában, javításában
•Technikai támogatás nyújtása
•Riportolás a team munkájáról
•Javaslattétel folyamatok javításához , problémák megoldásához

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Szakmai fejlődés, elmélyülés lehetősége
•Modern munkakörnyezet
•Budapestről való bejárás biztosítása
•Előrelépési, képzési lehetőség

Munkavégzés helye:
Fót (céges buszok Budapest több pontjáról és Gödöllőről indulnak)

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre.
A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: „Junior mérnök”