www.cvonline.hu

Junior méréstervező- szoftverfejlesztő mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2014.09.25.
Hirdetés azonosító: 821569

Ipari képfeldolgozó rendszerek gyártásával foglalkozó ügyfelünk megbízásából keresünk méréstervező- Szoftverfejlesztő mérnök pozícióba új munkatársat.

Feladatok:

- Méréstervezési feladatok megoldásában való közreműködés
- Részvétel az új projektek szoftveres fejlesztésében, a mérési elrendezés megvalósításában
- Szoftvertelepítés és -karbantartás a megrendelők telephelyén

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség: villamosmérnök vagy informatikus
- C# programozási tapasztalatok
- Társalgási szintű angol nyelvismeret
- Mobilitás, hajlandóság az utazásra, külföldi munkavégzésre
- Előny jelentenek: Képfeldolgozási ismeretek, Méréstechnikai ismeretek, Optikai ismeretek

Amit kínálunk:

- Érdekes, változatos munka
- Nyitott, műszaki érdeklődésű csapat
- Utazás, lehetőség külföldi munkavégzésre
- Fejlődési lehetőség
- Kompetitív juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján