www.cvonline.hu

Junior mechatronikai mérnök

  • A hirdetés 239 napja lejárt

B35Jrmecha-Bp

Világszerte elismert autóipari partnercégünk budapesti fejlesztőbázisának folyamatosan bővülő csapatába keresünk új munkatársakat!

Feladatok:

  • Fordulatszám és pozíciószenzorok applikációja automata sebességváltók vezérléséhez
  • A szenzor fejlesztési folyamatának koordinálása koncepcióktól a szériagyártásáig
  • Belső specifikációk készítése / leszármaztatása a vevői specifikációkból
  • Szenzorfelépítések kialakítása és koncepciók kiértékelése
  • Tesztek és szimulációk tervezése és elvégzése a funkciók biztosításához
  • Kapcsolattartás beszállítókkal
  • Nemzetközi csapatban való együttműködés
Tapasztalat:
  • Felsőfokú mechatronikai végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!) - szenzorfejlesztésben szerzett tapasztalat esetén villamosmérnök/gépészmérnök jelentkezőket is várunk
  • Magabiztos angol/német nyelvtudás
  • Érdeklődés a szenzorfejlesztés iránt
  • Csapatszellem, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nyitottság a szervezői feladatokra

Előny:

  • Hall szenzorok ismerete

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség, fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • Széles körű cafeteria juttatások
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő