www.cvonline.hu

Junior Marketing munkatárs

  • A hirdetés 287 napja lejárt

Feladatok

Közreműködik a pénzintézeti szektorban tevékenykedő ügyfelünk marketing tevékenységeiben:

  • a Csoport honlapjának és az Intranet tartalmi feltöltésében, szerkesztésében
  • a Csoport LinkedIn profiljának karbantartásban, frissítéséhez tartalmak készítésében
  • marketing-kommunikációs tevékenységében
  • sales support tevékenységében
  • a Csoport által szervezett belső és külső rendezvények megszervezésében és lebonyolításában

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • angol felsőfok (írásban és szóban)
  • MS Office magas szintű ismerete
  • nyitottság az új feladatokra
  • együttműködő személyiség
  • jó kommunikációs készség
  • önállóság és csapat szellem
  • stressz tűrés

Előny:

  •  marketingkommunikáció szakirányú végzettség
  •  min. 1 év tapasztalat marketing területen
  •  Intranet admin felület használatában való jártasság

Amit nyújtunk:

Budapest belvárosi munkavégzés, fiatal dinamikus csapat, szakmai fejlődési lehetőség.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol