www.cvonline.hu
Junior Managers Program
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 868721
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk tehetséges munkavállalókat az alábbi területre:

A program célja:

  • Szakmailag felkészült fiatal pályakezdők bevonása a vállalatcsoport üzleti tevékenységébe különböző projektmunkákon keresztül
  • Vezetői utánpótlás kiépítése a magyarországi cégcsoport számára magas teljesítmény es folytonos fejlődés eredményeként.

Amit elvárunk:

  • egyetemi végzettség (MA, MSc) mérnöki vagy gazdasági területen (még nem befejezett MSc-vel is lehet pályázni, a lényeg, hogy a belépéstől már teljes munkaidőben kell dolgozni, nem lesz idő órákra járni a munka mellett)
  • maximum 3 éves szakmai tapasztalat,
  • magas szintű angol- és/vagy németnyelv-tudás,
  • vezetői készség es ambíció,
  • határozott fellépés és jó tárgyalási készség,
  • mobilitás es rugalmasság,
  • kiemelkedő kommunikációs es prezentációs készségek.
  • Frissdiplomásként vezetői ambíciókkal es stratégiai szemléletmóddal rendelkeznek,
  • Szeretnék az eddig megszerzett ismereteiket a gyakorlatban elmélyíteni,
  • Képesek új megoldásokat kezdeményezni,
  • Vállalják a felelősséget a döntéseikért,
  • Dinamikusak, változás-orientáltak és csapatjátékosnak tartják magukat.

Előnyt jelent:

  • külföldi tapasztalat / gyakornoki munka vagy Erasmus programon való részvétel

Amit kínálunk:

  • 18-24 hónapos egyénre szabott rotációs program (határozatlan idejű szerződéssel)
  • 4-6 állomás különböző szakterületeken, amelyből 6 hónapot egy külföldi telephelyen tölthetsz el,
  • különböző állomások, akár gazdasági állomás is vagy akár változatosan több telephelyen
  • izgalmas feladatok, kihívásokkal teli projektek,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • folyamatos szakmai es készségfejlesztő tréningek, vezetői készség fejlesztő tréningek: konfliktus menedzsment, prezentációs technika stb.,
  • nagyon jó networking lehetőség,
  • szakmai mentor egy vezető menedzser személyében,
  • versenyképes fizetés és juttatási rendszer,
  • JMP belföldi és külföldi találkozó (1-1 alkalom/év),
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • gyors fejlődési lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió