www.cvonline.hu

Junior Managers Program (Miskolc)

  • Az állásajánlat lejárt.

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Electrical Drives üzletág
Miskolc

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában. A Bosch csoport világszintű hírnévnek örvendhet mind a gépjármű technológiában, mind pedig az ipari technológiák és a fogyasztási cikkek piacán. Ehhez a sikerhez jelentősen hozzájárultak a Bosch miskolci telephelyei, köztük a Robert Bosch Energy and Body Systems Kft. is. Munkatársaink méltán vívták ki elismerésünket: ezt a sikert legfőképpen a kollégáink erőfeszítéseinek és hozzáértő munkájuknak köszönhetjük. A folyamatos fejlődés eredményeképpen, mára csaknem négyezer munkavállaló dolgozik azon, hogy a Miskolcon előállított indítómotorok, generátorok és autóelektromossági alkatrészek a legjobb minőségben és a leghatékonyabb módon jussanak el a felhasználókhoz. Európa összes országába, valamint Ausztráliába és az Egyesült Államokba is beszállítunk a világ legnevesebb autógyárainak.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához:

Intenzív felkészítés a jövőbeni vezetői szerepre egy speciális 24 hónapos rotációs program keretében
Teljesen személyre szabott, 4 állomást magában foglaló, különböző telephelyeken és területeken (ebből 6 hónap külföld) történő munkavégzés
Izgalmas feladatok, kihívásokkal teli projektek
Tapasztalatszerzés egy szakmai mentor és egy vezető menedzser részletes iránymutatásaiból és visszajelzéseiből
Egyéni, személyre szabott fejlesztési tréningek, hogy biztosítsuk a sikered útját a kezdetektől

Mi tesz Téged különlegessé:
Egyetemi végzettség műszaki vagy gazdasági területen
Maximum 3 éves szakmai tapasztalat
Magas szintű angol nyelvtudás
Stratégiai szemléletmód és vezetői potenciál
Innovatív gondolkodásmód, kreativitás és tanulási hajlandóság
Kezdeményező készség, elkötelezettség, csapatszellem és kiváló szociális készség
Mobilitás és rugalmasság (Magyarországon és külföldön egyaránt)

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

Szakmai kihívások, karrierlehetőség a világ egyik legjelentősebb cégénél, munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (ingyenes oktatások, tréningek), fiatal és innovatív csapatban zajló munka, versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag, teljesítmény alapú bónusz, személyre szabható cafetéria rendszer, Bosch dolgozói kedvezmények városszerte, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, ingyenes védőoltás és egészségmegőrző szűrővizsgálati programok, dolgozói ajánlási rendszer, széles körű sportolási lehetőségek, túra programok, nyári táboroztatás dolgozóink gyerekeinek, Bosch rendezvények, nyílt napok

Váltsd valóra!
Referenciaszám 2016_ED_JMP – Jelentkezz a lenti e-mail címen!

Munkavégzés helye Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés, Oktatás / Képzés, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Miskolc