www.cvonline.hu

Junior Managers Program - mérnöki területek

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.09.02.
Hirdetés azonosító: 760046

Világvezető multinacionális gyártópartnerünk fejlesztőközpontjának műszaki vezetőutánpótlási programjába jelentkezőket várunk!

Feladatok:

A program célja:
- Szakmailag felkészült fiatal pályakezdők bevonása a vállalatcsoport üzleti tevékenységébe különböző projektmunkákon keresztül
- Vezetői utánpótlás kiépítése a magyarországi cégcsoport számára magas teljesítmény és folytonos fejlődés eredményeként

Elvárások:

- Egyetemi (MSc) végzettség mérnöki területen (villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök, vagy anyagtechnológus)
- Maximum 3 éves szakmai tapasztalat
- Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség
- Vezetői készség és ambíció

Amit kínálunk:

- Egyénre szabott 24 hónapos rotációs program
- 4-6 állomás különböző szakterületeken (köztük egy külföldi telephelyen)
- Izgalmas feladatok, kihívásokkal teli projektek
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Folyamatos szakmai, készségfejlesztő és vezetői tréningek
- Szakmai mentor egy vezető menedzser személyében
- Versenyképes fizetés és juttatási rendszer
- Hosszú távú karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a