www.cvonline.hu

Junior Manager

  • A hirdetés 974 napja lejárt

A Passion4Work, személyzeti tanácsadó cég gyorséttermi hálózat számára keres azonnali kezdéssel munkatársat

pozícióba

Feladatok:

  • Vendéglátóegység zavartalan működésének biztosítása
  • Előírt munkavédelmi, tűzrendészeti, HACCP, közegészségügyi szabályok betartása, betartatása
  • Személyzet munkájának szervezése és koordinálása
  • Árukészlet rendelés, beszerzés
  • Számla- és készletgazdálkodás
  • Üzleti partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felhasználói szintű MS Office (Excel) ismeretek
  • Rugalmas beoszthatóság (éjszakai, hétvégi munkavégzés is)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Gondozott megjelenés, ápoltság
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Vendégorientált gondolkodásmód

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tanulási és előrelépési lehetőség
  • Ösztönző juttatási csomag
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, „Junior Manager” jeligével és bérigény megjelölésével kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi email címre.