www.cvonline.hu

Junior Manager - Székesfehérvár

Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 1154379

Székesfehérvári gyorsétterem részére keresünk az alábbi munkakörbe munkatársakat:
Feladatok:

  • A vendégek udvarias és hatékony kiszolgálása
  • Alapanyagok rendelése, raktári rend felügyelete
  • Nyitási és zárási folyamatok irányítása, dolgozók munkájának folyamatos segítése, támogatása
  • Munkatársak irányítása, munkájuk ellenőrzése, számonkérése

Elvárások:
  • Min. alapfokú végzettség
  • Rugalmas munkaidő beosztás és pörgős, fizikai munka vállalása
  • Határozott fellépés és magabiztos kommunikáció
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Juttatások:
  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőségek
  • Változatos munkalehetőségek egy dinamikus és fiatalos csapatban
  • Folyamatos képzések és tréningek
  • Havi bér: BT. 200.000 ft
  • Választható béren kívüli juttatások

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre! Érdeklődni: 06-70-66-55-615