www.cvonline.hu

Junior Manager Program – Gazdasági terület

  • A hirdetés 333 napja lejárt

B35JM-Gazd

Világszerte elismert elektronikai gyártócég folyamatosan bővülő csapatába keresünk új munkatársakat ambiciózus, junior pályázók személyében!

Feladatok:

  • Logisztika
  • Ellátási lánc menedzsment
  • Beszerzés
  • Pénzügy - kontrolling

Elvárás:

  • Egyetemi végzettség (Msc) gazdasági területen
  • Magas szintű angol- és/vagy németnyelv tudás
  • Vezetői készség és ambíció
  • Határozott fellépés
  • Mobilitás és rugalmasság
  • Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készségek
  • Gyakornoki pozícióban vagy külföldön szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség, fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Heves megye / Borsod – Abaúj – Zemplén megye

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol