www.cvonline.hu

Junior Manager Program – Autóipari fejlesztés

  • A hirdetés 170 napja lejárt

B35JM - Auto

Világszerte elismert elektronikai gyártócég folyamatosan bővülő csapatába keresünk új munkatársakat ambiciózus, junior pályázók személyében!

Feladatok:

  • Applikáció fejlesztés
  • Hardver fejlesztés
  • Konstrukció
  • Projektmenedzsment
  • Rendszerfejlesztés
  • Szimuláció
  • Szoftver fejlesztés
  • Technológia fejlesztés
  • Tesztelés

Elvárás:

  • Egyetemi végzettség (Msc) mérnöki (gépész-, villamos-, gyártástámogató mérnök, informatika) területen
  • Maximum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Magas szintű angol- és/vagy németnyelv-tudás
  • Vezetői készség és ambíció
  • Határozott fellépés
  • Mobilitás és rugalmasság
  • Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készségek
  • Gyakornoki pozícióban vagy külföldön szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség, fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő