www.cvonline.hu
Junior Manager - Mérnöki területen (Referenciaszám: PJ3997)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.25.
Jelentkezési határidő: 2015.10.31.
Hirdetés azonosító: 985295
lejárt

Piacvezető multinacionális nagyvállalati partnerünk megbízásából keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Junior Manager - Mérnöki területen (Vezető utánpótlás program) PJ3997

Vezetői utánpótlás program keretében szakmailag felkészült, ambiciózus pályakezdőket keresünk, akik érzik magukban a potenciált, hogy a program elvégzése után akár vezetői pozícióban is helyt tudnának állni egy nemzetközileg elismert, piacvezető gyártó vállalatnál.

Feladatok:
- Rotációs rendszer keretében a vállalat egyes gyártási és ellátási lánc területeinek megismerése
- A department managerek irányítása alatt komplex felelősségteljes munkakör ellátása
- Rotációban minden egyes állomáson külön, közösen megbeszélt feladatok véghezvitele
- Kisebb teamek önálló irányítása (technikusok, operátorok)
- Elemzések, statisztikák, riportok, teljesítmény-kimutatások készítése

Amit partnerünk kínál:
- Kiemelt bérezés a felelősségi körnek megfelelően
- Folyamatos képzések, tréningek gyártás és ellátási lánc területén a szakma elismert szakembereitől
- Hosszú távú karrierlehetőség program elvégzése után egy nagynevű multinacionális vállalatnál
- Kapcsolati háló kialakítása vállalaton belül, amely hosszú távú előnyöket biztosít
- Kiváló munkakörnyezet

Elvárások:
- Stratégiai látásmód, vezetői potenciál elengedhetetlen
- Mérnöki diploma BA (MA előnyt jelent)
- Gyártási területen szerzett 1-2 éves tapasztalat (akár gyakornokként is)
- Gazdasági ismeretek
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- IT érdeklődés
- Felelősségteljes, önálló munkavégzés
- Kiváló elemzőkészség

Munkavégzés helye: Észak-Pest megye (Budapestről tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető helyen)

Kérjük, angol és magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a PJ3997 referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.