www.cvonline.hu

Junior M&A és Stratégiai Szakértő

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.10.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.

Közel 70 éves múlttal rendelkező, piacvezető logisztikai szolgáltató partnercégünk új munkatársakat keres Junior M&A Szakértő pozícióba.

Pozíció leírása / Job description

-Részvétel a Társaság eredményét és cégértékét maximalizáló stratégia kialakításában, stratégiai akciók definiálásában, kidolgozásában;
Akvizíciós projektek esetében:
-A felvásárolt vállalat integrációs projektjének koordinációja
-Az integráció sikerét biztosító munkacsoport struktúra, feladatterv, felelősök, határidők meghatározása
-A feladatterv végrehajtásának biztosítása
-A döntéshozó testületek számára státusz jelentések, döntéselőkészítő anyagok, prezentációk készítése
-Folyamatos értékelés, visszamérés
-Egyéb kiemelt projektek esetében:
-Stratégiai projektek definiálása, célok, ütemezés, felelősök meghatározása és dokumentálása;
-Gazdaságossági számítások elvégzése, döntéselőkészítés;
-Projektek státuszának aktív nyomon követése, kapcsolattartás a projekt szakmai vezetőjével
Visszamérés

Elvárások / Requirements

Gazdasági végzettség (vezetés és szervezés, vállalatértékelés vagy kontrolling szak előnyt jelent)
0-2 év tapasztalat
-Folyékony angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
-Jó kommunikációs képesség
-Csapatjátékos, de képes az önálló munkavégzésre
-Jó elemző- és fogalmazókészség jellemzi
-Képes összetett feladatok strukturált végrehajtására

Amit kínálunk / Offer

-Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben
-Nagyfokú önállóság, karrierépítési lehetőség
-Biztos háttér, kiemelkedően jó munkakörülmények
-Izgalmas projektekben való részvétel

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -