www.cvonline.hu

Junior logisztikai ügyintéző

Prohuman

Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1048632

Mezőgazdasági és élelmiszergyártó multinacionális partnercégünk pénzügyi osztályára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Partnercégekkel való kapcsolattartás,
  • a szezon miatt felgyülemlett bonyolítói munkák segítése,
  • szállítási ütemezések, dokumentációk elkészítése,
  • minőségi reklamációk kezelése,
  • bejövő számlák jóváhagyása és fizetésre történő előkészítése,
  • készletjelentések bekérése, egyeztetése,
  • megrendelések rögzítése SAP rendszerben.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, lehetőleg logisztika szakirányon
  • angol nyelv középfokú ismerete (szóban és írásban egyaránt)
  • Office programok ismerete,
  • jó szervező és kommunikációs készség,
  • precíz munkavégzés, stressztűrés.

Előnyt jelent:

  • SAP program ismerete,
  • logisztikai tapasztalat (főként ömlesztett áruk fuvarozásában).

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig napi 8 órában 09:00-17:30-ig

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület

Amit kínálunk:

  • határozott idejű munkaviszony (2016. októberig),
  • kellemes, barátságos munkakörnyezet,
  • tanulási és fejlődési lehetőség,
  • stabil kereseti lehetőség,
  • bejárás támogatása.

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő pályázókat tudjuk értesíteni.