www.cvonline.hu

Junior logisztikai ügyintéző

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1046518

Mezőgazdasági és élelmiszergyártó multinacionális partnercégünk pénzügyi osztályára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Partnercégekkel való kapcsolattartás,
  • a szezon miatt felgyülemlett bonyolítói munkák segítése
  • szállítási ütemezések, dokumentációk elkészítése
  • minőségi reklamációk kezelése,
  • bejövő számlák jóváhagyása és fizetésre történő előkészítése,
  • készletjelentések bekérése, egyeztetése,
  • megrendelések rögzítése SAP rendszerben.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, lehetőleg logisztika szakirányon,
  • angol nyelv középfokú ismerete (szóban és írásban egyaránt),
  • Office programok ismerete,
  • jó szervező és kommunikációs készség,
  • precíz munkavégzés, stressztűrés.

Juttatások:
  • Kellemes, barátságos munkakörnyezet,
  • tanulási és fejlődési lehetőség,
  • stabil kereseti lehetőség,
  • bejárás támogatása.

Előnyök:
  • SAP program ismerete,
  • logisztikai tapasztalat (főként ömlesztett áruk fuvarozásában).

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Budapest