www.cvonline.hu
Junior Logisztikai koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.05.10.
Jelentkezési határidő: 2015.05.12.
Hirdetés azonosító: 931648
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Az élelmiszeripari üzletágon belül piacvezető, nemzetközi partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat budapesti irodájukba

Logisztikai koordinátor pozícióba.

A pozícióhoz tartozó fő feladatok, tevékenységek a következők:
- átfogó logisztikai koordinációs feladatok ellátása
- vevői rendelések fogadása, rendelések rögzítése
- napi kapcsolattartás a partnerekkel (vevők, beszállítók, logisztikai szolgáltatók) magyar és angol nyelven egyaránt
- szállításokhoz kapcsolódó fuvarok megrendelése, koordinációja
- dokumentumok ellenőrzése, módosítása
- számlázással kapcsolatos adminisztráció elvégzése
- vevői reklamációk fogadása, panaszkezelés
- társosztályokkal való együttműködés, riportok, kimutatások készítése

Követelmények
Az új kolléga a következő háttérrel rendelkezik:
- folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
- 0-3 év munkatapasztalat, pályakezdők jelentkezését is várjuk (logisztikai tanulmányok esetén)
- felsőfokú logisztikai vagy gazdasági végzettség
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, megbízhatóság
- talpraesett, pontos, önálló munkavégzés