www.cvonline.hu
Junior logisztikai koordinátor (Referenciaszám: PJ3909)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.09.27.
Jelentkezési határidő: 2015.10.02.
Hirdetés azonosító: 976803
lejárt

Dokumentumkezelés, digitalizálás, irodai háttértámogatás területén széleskörű szolgáltatásokat nyújtó globális nagyvállalati partnerünk budapesti egységéhez keresünk határozott időre

Junior logisztikai koordinátor

munkatársat.

Feladatai lesznek:

  • központi raktárból történő kiszállítások digitális felügyelete;
  • beszállítók, disztribútorok, pénzügyi terület és raktár közötti kapcsolattartás koordinálása;
  • a teljes folyamat nyomon követése, dokumentálása SAP rendszerben;
  • reklamációk dokumentálása;
  • számlázás előkészítése
  • adminisztráció, riportok készítése mendzsment felé.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség;
  • gyakorlott számítógép-felhasználói tudás;
  • jó angol nyelvtudás szóban és írásban nélkülözhetetlen a nemzetközi régiós csapattal és raktárral történő kapcsolattaráshoz!;
  • nyugodt, precíz személyiség, aki a számítógép előtt történő munkavégzést részesíti előnyben;
  • hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat és az SAP ismerte kifejezett előnyt jelent a pályázatok szűrésekor, de nem elvárás.

Megbízónk neve jó ajánlólevél mindenki számára, aki jövőjét multinacionális cégnél képzeli el. A pozíció betöltőjének lehetősége van betekintést nyerni egy modern nagyvállalat életébe és tapasztalatot szerezni logisztikai területen. Mindezt versenyképes bérezés és cafeteria rendszer egészíti ki.

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám ésa pozíció nevének megjelölésével küldje el Kulcsár Viktória kapcsolattartó részére, a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése