Junior Logisztikai Elemző - angol nyelvtudással (Referenciaszám: PJ4173)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.02.06.
Jelentkezési határidő: 2016.02.07.
Hirdetés azonosító: 1010731
lejárt

Piacvezető multinacionális, gyártás területén tevékenykedő nagyvállalati partnerünk megbízásából keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Junior logisztikai elemző - angol nyelvtudással (PJ4173)

Feladatok:
- Elemzések és riportok készítése reverz logisztikai területen (visszagyűjtött, kiszerelt szervizalkatrészek, többnyire újrafelhasználás céljából)
- Különféle elemzések készítése heti/havi rendszerességgel
- A riportálási folyamat optimalizálása, fejlesztése
- Line managerek operatív és adminisztratív támogatása

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- Gazdasági területen szerzett diploma vagy hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat

- Erős excel ismeret
- Jó elemzőkészség

Előnyt jelent, de nem elvárás:
- SQL ismeret

- Ellátási lánc területen szerzett tapasztalat

Amit partnerünk kínál:
- Home office lehetőség (heti 1 nap)

- Versenyképes bérezés
- Folyamatos képzések, karrier és előrelépési lehetőségek (nemzetközi szinten is)
- Jó légkör

Munkavégzés helye: Észak-Pest megye, Budapestről tömegközlekedéssel is gyorsan megközelíthető helyen (bejárást munkáltató támogatja)

Kérjük, angol és magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a PJ4173 referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.