www.cvonline.hu

JUNIOR LOGISZTIKAI ADATELEMZŐ (7069)

  • A hirdetés 684 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. fóti multinacionális megbízó partnere számára
munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Junior logisztikai adatelemző

Ha jól beszélsz angolul, keresed a kihívásokat, és szeretnél a világ egyik legsikeresebb vállalatánál dolgozni, akkor Téged keresünk!

Elvárások:
•Főiskolai/egyetemi diploma
•Folyékony angol nyelvtudás (2. idegen nyelv ismerete előny)
•Erős Excel ismeretek
•Pontosság
•Jó kapcsolatteremtési és kommunikációs készség
•Jó csapatjátékos
•Jó problémamegoldó készség
•Önálló munkavégzés
•Monotonitástűrés

Feladatok:
•Nemzetközi (német, francia, angol, spanyol) beszállítói partnerekkel történő kapcsolattartás e-mailen, telefonon
•Beszállítói adatok, szállítói költségek egyeztetése
•Vevői számlák ellenőrzése
•Adatrögzítés és -ellenőrzés SAP-ban
•Export ellenőrzések, fizetési határidők és vámszabályok betartása

Amit kínálunk:
•Hosszú távú karrier- és fejlődési lehetőség
•Versenyképes fizetés egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál
•Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Fót (ingyenes céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése fizetési igénye megjelölésével.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Junior adatelemző”

Érdeklődni a 06-1-381-10-48-as telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857