www.cvonline.hu

Junior Lean Koordinátor-Nyíregyháza

  • A hirdetés 1120 napja lejárt
  • Szereti a kihívásokat?
  • Vonzza a banki környezet?
  • Rendelkezik Lean-tapasztalattal?

Nyíregyházi pénzintézet számára keresünk Junior Lean Koordinátor munkatársat

Feladatok:

  • vezeti és támogatja a Lean bevezetését
  • változások és átalakítások koordinálása, hatékonyság növelésének elősegítése
  • ügyfélszolgálati folyamatok fejlesztése, kockázatelemzés
  • fejlesztések megtervezése és bevezetése négy kulcsterületen:
  1. ügyfél-kommunikáció
  2. operációs rendszer
  3. menedzsment-rendszer
  4. elkötelezettség és viselkedési kódex
  • Lean bevezetésében, és egyéb Lean- projektekben való részvétel
  • Leanhez szükséges képességek kiépítése a támogatói munkaköröknél
  • A futó Lean-modelleknek megfelelő fejlesztések és értékek támogatása
Elvárások:

  • főiskolai /egyetemi, vagy ezekkel egyenértékű végzettség
  • 1-3 éves releváns tapasztalat hasonló területen
  • Lean-rendszer ismerete
  • magabiztos, erős angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • erős analitikai képesség
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • proaktív hozzáállás
  • jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • hatékony munkavégzés csapatban, és egyénileg is
  • kiváló Excel és PowerPoint-tudás, Adonis ismerete előnyt jelent