Junior Lead Order Manager (Quality and Process Expert) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 890194
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Részt vesz a szerződések implementációjában, bizonyos feladatokért felelős az implementáció koordinálásában
  • Felügyeli a teljesítést a határidőknek és és elvárt szolgálati szinteknek megfelelően
  • Felügyeli a teljesítést a költségvetés limiteinek megfelelően
  • Ismeri és alkalmazza a projekt implementációs és folyamat menedzsmenti módszereket, eszközöket és technikákat, amennyiben szükséges
  • Jóváhagyott vásárlás esetén megrendeli az új felszerelést az ITSH megfelelő Technical Order Management részlegéről
  • Felügyeli és amennyiben szükséges, koordinálja a teljes beszerzési folyamatot a résztvevő részlegekkel
  • Frissíti a rendelések nyomonkövetését és kérésnek megfelelően státuszriportot készít a tranzakcióról

Elvárások

  • Befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóbal és írásban
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:82548

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió