www.cvonline.hu

Junior követeléskezelő (soft collection)

  • A hirdetés 193 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Lakossági és kisvállalati hitelkockázat-kezelés főosztályra, Lakossági soft collection osztályra új munkatársat keresünk Junior követeléskezelő (soft collection) munkakörbe.

 Főbb feladatok:

  • A nem felmondott lakossági ügyfelek, fedezett és fedezetlen hiteleiből eredő tartozások kezelése telefonon és írásban egyaránt
  • A nem felmondott szakaszban alkalmazott eszközrendszer, írásbeli és szóbeli kommunikációs csatornáinak teljes körű alkalmazása
  • A terület tevékenységével összefüggő riportok kezelése
  • A lakossági ügyletek átstrukturálásához kapcsolódó program (Hitelkönnyítő) és kapcsolódó feladatok mély, értő ismerete és alkalmazása a napi munka során
  • Szabályzatok, működési leírások módosítsa, alkalmazása
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a társterületekkel

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • telefonos ügyfélkezelésben, ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • önálló munkavégzésre képesség
  • kiváló kommunikációs készség
  • teljesítményorientáltság, terhelhetőség
  • jó problémamegoldó, szervező készség
  • proaktív, dinamikus munkavégzés
  • felelősségtudat, felelősségvállalás
  • határozott fellépés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, magas szintű Excel ismeret

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő